کمپین #دوست_آفتاب الارو

با شروعِ صبحی دوباره

آفتاب، همنشینِ همیشگی ماست...

همنشینی که حضورش به زندگی انرژی و معنا می‌دهد.

آغازی پر از نور، برای یک دوستی

دوستِ آفتاب...


شاخص UV امروز چند است؟

شاخص UV مقدار تابش پرتو فرا بنفش را در سطح زمین توصیف می‌کند که عددی بین ۱ تا ۱۱+ است. هرچه شاخص UV بالاتر باشد، هنگامی که پوست محافظت نشده باشد، آفتاب سوختگی سریع‌تر رخ می‌دهد. اگر این شاخص روی اعداد ۱ و ۲ باشد، بی‌خطر است. شاخص ۳، ۴ و ۵ نشان‌دهنده کم‌خطر بودن آن و شاخص ۶ و ۷ نشان‌دهنده خطر زیاد است. شاخص ۸، ۹ و ۱۰ بیانگر خطر بسیار زیاد و شاخص ۱۱ و بالاتر اعلام می‌کند که خطر بسیار شدید است. از شاخص ۳ به بالا استفاده از ضد آفتاب با SPF کافی، ضروری است! از شاخص ۸ به بالا توصیه می‌شود علاوه بر استفاده از ضد آفتاب، کلاه، عینک و لباس مناسب، از حضور در بیرون از خانه در ساعات ظهر خودداری کنید!

مشاهده UV امروز

روی دکمه بالا کلیک کنید!


UV هارو به قلب تبدیل کن و جایزه ببر!

در این مسابقه پس از وارد کردن شماره همراه، یک کد تایید برایتان ارسال می‌شود که پس از وارد کردن کد، وارد مسابقه می‌شوید. شما باید با تبدیل کردن اشعه‌های UV به قلب، امتیاز خود را بالا ببرید. برای شرکت در مسابقه دوست‌ آفتاب الارو روی دکمه زیر کلیک کنید.

مهلت شرکت در مسابقه به پایان رسیده است!

شروع مسابقه

جوایز کمپین دوست آفتاب الارو

جوایز این کمپین شامل دو دوچرخه و پک‌های محصولی برند الارو و تخفیف ویژه خرید از آنلاین شاپ بیوتی کد و جوایز ارزنده دیگر است.


تفاوت فلوئید وت فورس و فیزیکال

ضد آفتاب فلویید فیزیکال الارو محصولی بسیار سبک و کم حجم بوده و هیچگونه رد سفیدی بر روی پوست باقی نمی‌گذارد. این ضد آفتاب با دارابودن SPF30 مناسب پوست‌ های حساس و خشک است. ضد آفتاب فلویید وت فورس الارو محصولی مناسب پوست های چرب است که علاوه بر محافظت از پوست در برابر اشعه‌های مضر آفتاب، لطافت بخش پوست نیز است. این محصول از بسته شدن منافذ صورت و بافت سنگین که موجب جوش و آکنه می‌شود، جلوگیری می‌کند.

توضیحات بیشتر و خرید

فلوییدهای دوست آفتاب

به سوی آفتاب با فلوییدهای دوست آفتاب الارو

همه چیز درباره ضد آفتاب!

با مطالعه مقالات زیر با خورشید دوست شید.

محصولات دوست آفتاب الارو

ویژگی‌های تمامی محصولات دوست آفتاب الارو را مشاهده و خریداری کنید.