محصولات الارو برای مراقبت از پوست و مو

محصولات پوست و مو الارو زیبایی و سلامتی را با استفاده از تجربه و دانش آزمایشگاه‌های وناژ و بهترین کیفیت مواد اولیه به شما هدیه می‌کنند.

محصولات برند الارو به چهار دسته اصلی پوست و مو چرب و مستعد آکنه، پوست و مو مختلط و خشک، ضد آفتاب و ضد چروک و جوان کننده تقسیم می‌شوند.

 


محصولات مراقبت از پوست و مو الارو

محصولات الارو برای پوست و مو چرب و مستعد آکنه

این دسته از محصولات خود به چهار قسمت پاک کننده آکنه لاین، مرطوب کننده آکنه لاین، ضد جوش و شامپو موهای چرب تقسیم می‌شود.

محصولات پوست و مو چرب و مستعد آکنه فاقد چربی بوده و ضمن تغذیه پوست، رطوبت آن را تامین می‌کنند. این دسته شامل ۱۱ محصول است.

محصولات درموکازمتیک الارو برای پوست و مو نرمال، مختلط و خشک

این محصولات به سه دسته پاک کننده، مرطوب کننده و شامپو موهای نرمال و خشک تقسیم می‌شوند. این محصولات دارای آبرسانی بسیار قوی بوده و پوست و مو نرمال تا خشک شما را نرم و ترمیم می‌کنند. محصولات پوست و مو نرمال و خشک شامل ۹ محصول است.

ضد آفتاب های الارو

ضد آفتاب های الارو با داشتن فیلترهای پیشرفته ماورا بنفش و مادون قرمز از پوست شما در برابر تابش اشعه های مضر خورشید حفاظت می‌کنند.

این محصولات به ۸ دسته فلوئید ضد آفتاب، ضد آفتاب فاقد چربی، ضد آفتاب انواع پوست، ضد آفتاب پوست حساس، ضد آفتاب ضد لک، ضد آفتاب کرم پودری، ضد آفتاب کودکان و افترسان تقسیم شده و شامل ۱۰ محصول است.

محصولات ضد چروک و جوان کننده الارو

محصولات ضد چروک و جوان کننده الارو به سه دسته اصلی ویتامین سی، جوان کننده و ضد چروک تقسیم می‌شود.

دسته ویتامین سی نقش شاداب کننده و روشن کننده پوست را داشته و چروک های ریز را رفع می‌کند. دسته جوان کننده با استفاده از پپتید آرجیرلاین چروک های ناشی از حرکات چهره را از بین برده و مناسب سن ۲۵ سال به بالا است.

دسته ضد چروک دارای اثر لیفتینگ و سفت کنندگی آنی است و بهتر است بعد از ۳۵ سالگی استفاده شود.

انتخاب و خرید محصول های الارو

برای انتخاب و خرید محصولات درموکازمتیک الارو نکات زیر را مد نظر داشته باشید:

  • حتما قبل از انتخاب محصول نوع پوست خود را در نظر بگیرید.
  • تاریخ مصرف محصول را قبل از خرید چک کنید.
  • محصول خود را از مراکز خرید بهداشتی و آرایشی معتبر و داروخانه ها تهیه کنید. در صورت تمایل به خرید آنلاین، تنها از طریق وب‌سایت‌های دارای نماد اعتماد الکترونیکی انتخاب خود را انجام دهید.
  • هر محصول دارای ویژگی خاص خود است و در صورت نیاز به تست، قبل از خرید اقدامات لازم را انجام دهید.