cote-sante
cote sante
۲۲ تیر ۱۳۹۸
بیماری پسوریازیس چیست و چه عوارضی دارد؟
۲۲ تیر ۱۳۹۸

Avoir_un_teint_naturel_et_lumineux-page-001

داشتن پوستی درخشان با رنگ طبیعی در مراسم عروسی

راهنمایی ما برای ملزومات زیبایی شما

ما در مراسم عروسی خود میتوانیم زیبا باشیم. یعنی زیبایی طبیعی داشته باشیم. ما فقط به دنبال یک چهره بشاش و پوست شفاف و بدون نقص هستیم. بله. ولی وقتی اطلاعاتی در این رابطه نداریم، چکونه آنرا انجام دهیم؟ از چه محصولاتی استفاده کنیم؟ طبق کدام دستورالعمل پیش برویم؟ آیا مراقبتهای قبل از آرایش هم وجود دارند؟

نگران نباشید. ما همه این اطلاعات را در سایت Mariage.com قرار داده ایم تا شما به راحتی همه این موارد را بکار ببرید.

الان با یکدیگر به یک خرید کوچک زیبایی میرویم:

آبرسانی : کلمه ای کلیدی و  پایه ای برای پوستی زیبا در جشن عروسی

هیچ محصول آرایشی وجود ندارد که در آن از مواد هیدراته (آبرسان) استفاده نشده باشد. هر روز، قبل از آرایش، روی پوست تمیز، کرمهای مرطوب کننده قرار می دهیم. ما در شب هم همین کار را انجام می دهیم: تونر پاک کننده آرایش را میزنیم، سپس صورت خود را دوباره با کرم شب سازگار با نیازهای خود، برای بازسازی پوست، استفاده میکنیم. حتما هفته ای یکبار از یک ماسک صورت که با نیازهای پوستی تان سازگار است استفاده کنید. همچنین از یک شوینده ی حاوی دانه های اسکراب (لایه بردار ملایم) برای تمیز کردن ناخالصی های انباشته شده در پوست جهت جوانسازی و صافی پوست،  استفاده نمائید.

چه لوازم آرایشی برای داشتن پوستی روشن و درخشان استفاده شود؟

ما کرم روز آبرسان را به عنوان زمینه سازی روی پوست میزنیم و آن را برای آرایش آماده نگه میداریم. بعد از آن انتخاب خود را با توجه به رنگ پوست انجام میدهیم. نوع آرایش باید با نیازها و خصوصیات پوست آن شخص مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال برای پوشش لک های تیره یا قرمزی های صورت از کانسیلرها استفاده می گردد.

ما برای کل صورت از پودرهای مینرال استفاده میکنیم و برای بهتر شدن چهره از رژ گونه ای با رنگ سرخ مایل به قرمز ملایم  استفاده میکنیم. با روشن کردن گوشه چشم با استفاده از سایه چشم، به زیبایی بیشتر چهره کمک خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 10 =