چرا کرم و سرم ویتامینC الارو محصول سال 2018 فرانسه شده است؟ - الارو
الارو
38985
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-38985,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_non_responsive

چرا کرم و سرم ویتامینC الارو محصول سال 2018 فرانسه شده است؟

چرا کرم و سرم ویتامینC الارو محصول سال 2018 فرانسه شده است؟

مجله ELLE در ماه می سال 2018 در مقاله ای بیان نمود که محصولات مراقبت و زیبایی از پوست اولویت بندی هایی در مصرف دارند و هر فردی بسته به نیاز پوستش بهتر است از محصولات مراقبتی ویژه ای استفاده نماید.

این مجله در یک تحقیق گسترده از بین محصولات مختلف مراقبتی، محصولات حاوی ویتامین C را یکی از موثرترین و بهترین محصولات برای پوست افراد معرفی نمود و اظهار داشت سال 2018 سال ویتامین C است که انواع مختلف خوراکی و موضعی آن برای بدن بسیار ضروری و مفید است و افراد در همه سنین نیاز دارند تا از آن استفاده نمایند تا همواره شاداب و سلامت باشند.

این مجله شرح داده است که در این رتبه بندی ,  برندهای درموکازمتیک موجود در داروخانه های فرانسه بررسی شده و در تحقیق گسترده ای به دلایل زیر کرم و سرم ویتامین C الارو را به عنوان محصول سال انتخاب شده است.

دلیل اول و اصلی ترین دلیل, ترکیبات ویژه و منحصر به فرد این محصولات است:

ترکیب ویتامین C + زینک + رتینول

این مثلث ویژه در برندهای انگشت شماری وجود دارد و قرار دادن این سه ترکیب کنار هم جایزه برترین کرم و سرم ویتامین C فرانسه را به الارو اختصاص داده است.

دلیل بعدی استفاده از ویتامین C پایدار شده در محصولات است:

ویتامین C در دسته ناپایدارترین ویتامین ها قرار دارد و اثر آن سریع از بین می رود اما در محصولات الارو از شکل پایدار شده چند نوع ویتامین C همزمان استفاده شده است به طوری که اثر ویتامین فقط زمانی که کرم روی پوست مالش داده می شود و پخش می شود آزاد می گردد و جذب پوست می شود و تا قبل از آن کاملاً پایدار است.

الارو در دو شکل کرم و سرم , محصولاتی را ارائه داده است تا افراد با نیازها و نوع پوست مختلف بتوانند از آن استفاده نمایند. کرم ویتامین C الارو دارای خاصیت مرطوب کنندگی بیشتری است و سرم ویتامین C خاصیت روشن کنندگی بالاتری است.

رضایت مصرف کنندگان و نظرات مثبت اعلامی کسانی که این محصولات را استفاده می کنند در این انتخاب نقش مهمی داشته است.

این رتبه بندی توسط دایرکتوری Cosmed در فرانسه انجام شده است و گزارش آن در مجلات متعددی به چاپ رسیده است که ELLE یکی از معتبرترین ها می باشد.

بدون نظر

ارسال دیدگاه

1 + نوزده =