درباره الارو

توسعه آزمایشگاه‌های وناژ در جنوب فرانسه حاصل سال‌ها تجربه و تحقیق در اروپا است


مرکز تحقیقات پیشرفته‌ای که در شهر آنژه به بهبود کیفیت زیبایی فکر می‌کند


الارو توسط متخصصان جهانی پوست تأیید شده است


محصولات بهداشتی و آرایشی الارو


جوانی پوست شما را


حفظ می‌کند

الارو پیشینه

ﺳﺎﻟﻬﺎ ﺗﺠﺮﺑﻪ و داﻧﺶ روز اروﭘﺎ در زﻣﯿﻨﻪ ﻣﺤﺼﻮﻻت ﻣﺮاﻗﺒﺖ از ﭘﻮﺳﺖ اﻟﻬﺎم ﺑﺨﺶ ﻣﺤﻘﻘﯿﻦ ﻻﺑﺮاﺗﻮار وﻧﺎژ در ﺧﻠﻖ ﻣﺤﺼﻮﻻت اﻻرو ﺑﻮده اﺳﺖ. الارو در ژانویه ۲۰۰۷ در بهترین شهر فرانسه برای زندگی، آنژه متولد شد. شعار این برند از دو نماد اصلی آنژه یعنی زیبایی و سلامتی گرفته شده است. نام الارو مخفف سه لغت فرانسوی زن ، هنر و آب است.

ﺑﺮﻧﺪ اﻻرو ﺣﺎﺻﻞ ﻋﻤﻠﮑﺮد دﻗﯿﻖ و ﺗﺤﻘﯿﻘﺎت ﮔﺴﺘﺮده اﯾﻦ ﻻﺑﺮاﺗﻮار ﻓﺮاﻧﺴﻮى اﺳﺖ. اﻣﺮوزه ﺑﻪ دﻟﯿﻞ اﺳﺘﻘﺒﺎل ﺑﺎﻻى اﯾﻦ ﺑﺮﻧﺪ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﺑﺴﯿﺎرى از ﺑﺮﻧﺪﻫﺎى ﺧﺎرﺟﻰ، ﻋﻼوه ﺑﺮ وناژ فرانسه ﺧﻄﻮط ﺗﻮﻟﯿﺪى در ﮐﺎﻧﺎدا و ﺳﻮﺋﯿﺲ ﻧﯿﺰ دارد.

تمامی محصولات الارو مورد تأیید درماتولوژیست ها و متخصصان پوست هستند. این محصولات نیازهای روزانه پوست شما را تأمین می‌کنند. کیفیت بالا مهمترین شعار و خواسته وناژ است. پس محصولات الارو درموکازمتیک هستند. در نتیجه در فرمولاسیون‌های الارو، هر چه را که از یک محصول COSMETIC و آرایشی انتظار دارید، در ترکیب با استانداردهای مورد تأیید پزشکان و متخصصان پیدا می‌کنید.

برای ساخت محصولات الارو مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می‌شود و کلیه مواد به کار رفته در الارو سازگار با نوع پوست افراد انتخاب می‌شود و در صورت استفاده مطابق با راهنما بهترین تأثیر را بر روی پوست شما خواهد گذاشت.

رسالت الارو

رسالت ما تولید محصولات مراقبت از زیبایی استثنایی است که ظاهری جوان و با وقار به مشتریان ‌مان بدهد. تلاشی بی‌وقفه برای ساخت یک محیط کاری مثبت و سلامت، که در کیفیت محصولات‌ مان منعکس شود. مأموریت ما در ایجاد ثبات استانداردهای کیفی و موفقیت در محصولات‌ مان با پایبندی به دستورالعمل‌های عالی تولید معنی می‌شود.

هر حرف الارو شعار مهمی را یدک می‌کشد که دانستن آن‌ها تصویری دقیق از اهداف و محصولات الارو به شما می‌دهد.

 • شستشو صورت
  Nettoie ta peau
  شستشوی مناسب پوست
 • پاکسازی پوست
  Purifie ta peau
  پاکسازی پوست
 • از-جوانی-پوستت-محافظت-کن
  Jeunesse de la peau
  از جوانی پوستت محافظت کن
 • پوستت-را-شاداب-می-کند
  Rafraîchit ta peau
  پوست شما را شاداب می کند
 • احیا پوست
  Revitalise ta peau
  پوستت را احیاء و بازسازی می کند
 • مرطوب کننده پوست
  Hydrates ta peau
  پوستت را مرطوب می کند

دیدگاه ما، ماندن به عنوان نامی قابل اعتماد و شناخته شده در صنعت مراقبت از زیبایی است. رشد شهرت الارو به عنوان محصولی است که به مشتریان در راه رسیدن به وقار و زیبایی پوست کمک می‌کند. تلاش بی حد و اندازه برای رساندن محصولات الارو به هر میز آرایش در هر خانه‌، به دلیل دسترسی مردم به محصولات مراقبت از پوست با کیفیت است.

دیدگاه-الارو