دلایل سرطان پوست
سرطان پوست
11 سپتامبر 2019
اس پی اف چیست
اس پی اف در کرم‌های ضد آفتاب
5 اکتبر 2019
چرا کرم و سرم ویتامین سی الارو محصول سال 2018 فرانسه شده است؟

چرا کرم و سرم ویتامین سی الارو محصول سال 2018 فرانسه شده است؟

3 دلیل که ویتامین سی الارو را برنده برترین محصول سال 2018 نمود

مجله elle در ماه می سال 2018 در مقاله ای بیان نمود که محصولات مراقبت و زیبایی از پوست اولویت بندی هایی در مصرف دارند و هر فردی بسته به نیاز پوستش بهتر است از محصولات مراقبتی ویژه ای استفاده نماید. این مجله در یک تحقیق گسترده از بین محصولات مختلف مراقبتی، محصولات حاوی ویتامین سی را یکی از موثرترین و بهترین محصولات برای پوست افراد معرفی نمود و اظهار داشت سال 2018 سال ویتامین سی است که انواع مختلف خوراکی و موضعی آن برای بدن بسیار ضروری و مفید است و افراد در همه سنین نیاز دارند تا از آن استفاده نمایند تا همواره شاداب و سلامت باشند. این مجله شرح داده است که در این رتبه بندی، برندهای درماکازمتیک موجود در داروخانه ها بررسی شده و در تحقیق گسترده ای به دلایل زیر کرم و سرم ویتامین c الارو را به عنوان محصول سال انتخاب شده است. در زیر برخی دلایل این انتخاب توضیح داده شده اند.

1. فرمولاسیون منحصر به فرد

دلیل اول و اصلی ترین دلیل, ترکیبات ویژه و منحصر به فرد این محصولات است.

ترکیب ویتامین سی + زینک + رتینول

این مثلث ویژه در برندهای انگشت شماری وجود دارد و قرار دادن این سه ترکیب کنار هم جایزه برترین کرم و سرم ویتامین سی فرانسه را به الارو اختصاص داده است.

2. ویتامین سی پایدار

دلیل بعدی استفاده از ویتامین سی پایدار شده در محصولات است. ویتامین c در دسته ناپایدارترین ویتامین ها قرار دارد و اثر آن سریع از بین می رود اما در محصولات الارو از شکل پایدار شده چند نوع ویتامین c همزمان استفاده شده است به طوری که اثر ویتامین فقط زمانی که کرم روی پوست مالش داده می شود و پخش می شود آزاد می گردد و جذب پوست می شود و تا قبل از آن کاملا پایدار است.

3. تنوع محصولات

الارو در دو شکل کرم و سرم، محصولاتی را ارائه داده است تا افراد با نیازها و نوع پوست مختلف بتوانند از آن استفاده نمایند کرم ویتامین c الارو دارای خاصیت مرطوب کنندگی بیشتری است و سرم ویتامین سی خاصیت روشن کنندگی بالاتری است.

4. رضایت مشتریان

رضایت مصرف کنندگان و نظرات مثبت اعلامی کسانی که این محصولات را استفاده می کنند در این انتخاب نقش مهمی داشته است. این رتبه بندی توسط دایرکتوری cosmed در فرانسه انجام شده است و گزارش آن در مجلات متعددی به چاپ رسیده است که ELLE یکی از معتبرترین ها می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =