بازدید از کارخانه الارو در فرانسه - الارو
الارو
1062
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1062,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_non_responsive

بازدید از کارخانه الارو در فرانسه

بازدید از کارخانه الارو در فرانسه

Revolution Slider Error: Slider with alias france2015 not found.
Maybe you mean: 'yek' or '321'

سال ها پیش خالق برند الارو در شهر آنژه، برند الارو را با الهام گرفتن از دو نماد اصلی این شهر-رودخانه لو آر و قلعه معروف این شهر-خلق نمود. البته بعد از گذشت یک دهه از تولد الارو در فرانسه، در راستای پوشش بازارهای جهانی، برند الارو علاوه بر فرانسه در سایر کارخانه های تولیدی شرکت وناژ شامل کانادا و سوئیس نیز تولید و به بازارهای بین المللی عرضه می شود.

به مناسبت جشن پنجمین سال حضور برند الارو در بازار ایران طرح ویژه ای  اجرا شد و شرکت کنندگان در این طرح به قید قرعه برای بازدید از کارخانه تولید کننده الارو در فرانسه انتخاب شدند.

تیم منتخب برای سفر متشکل از متخصصین پوست ، داروسازان و فروشندگان محترم آرایشی و بهداشتی کل کشور بودند. برندگان از شهرهای تهران، کرج ، اصفهان، شیراز ، تبریز ، سلماس  ، بندرعباس، قزوین  و اهواز  برای این سفر انتخاب شدند.

میهمانان الارو در پاریس مستقر شدند و در روز اول سفر برای بازدید از کارخانه راهی شهر آنژه شدند  و یک روز کامل را در آنژه گذراندند و میهمان شرکت وناژ بودند. بازدید کنندگان از مراحل تولید محصولات الارو  از مرحله آزمایشات اولیه تا مرحله تولید و بسته بندی بازدید کرده و با جزئیات کار آشنا شدند.

همزمان با این سفر  برند الارو در کنگره بین المللی معرفی محصولات ضد چروک  دنیا IMCAS نیز حضور داشت و مسافران از این کنگره نیز بازدید نمودند.

سپس روزهای دیگر را در شهر پاریس به برنامه های تفریحی و گردشی این شهر زیبا سپری نمودند و لحضات و خاطرات خوشی را در کنار مدیران شرکت وناژ و مسئولین برند الارو داشتند.

در سال ۹۴ نیز این سفر تکرار خواهد شد با این تفاوت که مصرف کنندگان ارزشمند نیز علاوه بر متخصصین پوست ، داروسازان و فروشندگان آرایشی و بهداشتی در سفر همراه ما خواهند بود و خبر جدیدتر امسال این است که امسال بازدید از کارخانه های کانادا و سوئیس الارو نیز علاوه بر فرانسه جزو جوایز می باشد.

اطلاعات بیشتر این برنامه به زودی در سایت قرار داده می شود.