با شوینده های پوست خشک الارو آشنا بشیم

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: مقالات دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۲۶ آذر ۱۳۹۶

با شوینده های پوست خشک الارو آشنا بشیم

اغلب افرادی که پوست خشک دارند از این موضوع ناراحت هستند که بالافاصله بعد از شستشو احساس خشکی و کشیدگی روی پوست خود دارند . به همین دلیل اغلب این افراد یا شوینده ها را کنار گذاشته و با آب خالی صورت خود را می شویند و یا اصلا روزانه پوست خود را نمی شویند. افرادی هم که شوینده های به ظاهر مناسبی پیدا کرده اند، درواقع به سراغ شامپوهای بچه رفته اند! در حالی که پوست های خشک نیز مانند هر نوع پوست دیگر روزانه به یکبار شستشو نیاز دارد. شوینده های مناسب پوست خشک با مواد نرم کننده و ضدالتهاب نه تنها آلودگی های محیطی را پاک می کند بلکه پوست را آبرسانی نیز می نماید. پس یک شستشوی مناسب در حالت کلی سلامت پوست را افزایش می دهد و احتمال آسیب های پوستی را می تواند تا حدی کمتر نماید.

با شوینده های پوست خشک الارو آشنا بشیم


۱_فوم کامفورتینگ الارو : این  شوینده ملایم به صورت پمپی عرضه شده است و به صورت کف بیرون می آید. این حالت کف مانند برای پوست های حساس یک مزیت است. چرا؟ چون نیاز به ماساژ و ساییدگی را کمتر می کند. حالت فوم مانند این محصول استفاده از آن را نیز بسیار راحت کرده است. فوم کامفورتینگ الارو حاوی عصاره گل پنیرک صحرایی است که یک مرطوب کننده و رطوبت رسان قوی است. حس لطافت و نرمی بعد از استفاده هم یکی از بهترین تجربه های افرادی است که از این محصول استفاده کردند.

فوم كامفورتينگ الارو

تونر كامفورتينگ الارو

۲_تونر کامفورتینگ الارو :  یک پاک کننده عالی که هم پاک کننده است هم مواد مغذی و نرم کننده را به پوست خشک می رساند. مهمترین ماده آن پروتئین هیدرولیز شده سویا است که یک نرم کننده و ضد چروک، احیا کننده و محافظ پوست است. فرق تونر کامفورتینگ با فوم کامفورتینگ  این است که نیاز به آبکشی ندارد. به همین خاطر  برای موقعیت هایی که شستشو برایمان سخت است (مثل سرکار و مسافرت یا بعد از فعالیت بدنی) با کمک یک پنبه پوست را کامل تمیز می کند. استفاده تونر بعد از فوم شستشو باعث تکمیل شستشو می شود. تونر کامفورتینگ الارو را می توان هم به عنوان پاک کننده آرایش و هم پاک کنند آلودگی صورت استفاده کرد.

۳_شوینده کرمی الارو : این محصول جدید الارو حاوی عوامل آبرسان، مغذی و نرم کننده پوست مانند روغن جوجوبا و گلیسیرین  است . مانند فوم و تونر برای پاک کردن آلودگی ها  و آرایش به کار می رود. فرق آن با فوم و تونر این است که می توان آن را با شستشو و هم بدون شستشو استفاده کرد. یعنی اول می بایست با پنبه یا پد آرایشی پوست و آرایش را پاک کنیم سپس به دلخواه می توان با فوم یا تونر یا آب شستشو داد . در صورت عدم شستشو هم مشکلی پیش نمی آید.

شوينده كرمي الارو

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ