چگونه با استفاده از چشم پاکن ها ی مناسب از روند پیری دور چشم جلوگیری کنیم؟

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: مقالات دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۴

چگونه با استفاده از چشم پاکن ها ی مناسب از روند پیری دور چشم جلوگیری کنیم؟

متاسفانه اکثر ما آخرین کاری که بعد از برگشتن به منزل انجام می دهیم٬ پاک کردن آرایش صورتمان است. تازه برخی از ما همین کار را هم انجام نداده و با همان آرایش به رختخواب می رویم. نحوه آرایش شما چه شامل لایه هایی از کرم پودر و مواد سنگین باشد٬ چه ترجیح داده باشیدکه آرایش سبک شامل کمی ریمل و برق لب را انتخاب کنید٬ در هر دو حالت نیاز دارید که در پایان روز این مواد را از صورتتان پاک کنید. در مورد چشم ها٬ خیلی مهم است که آرایش را با پاک کننده های مخصوص این ناحیه٬ به طور کامل پاک کنید. باقی ماندن ریمل و سایر مواد آرایشی در طول شب موجب ایجاد آسیب های چشمی٬ سیاهی و پف دورچشم هنگام صبح می شود.


عصاره ی بابونه  یکی از مواد موثر در کاهش التهابات پوستی است. این ماده علاوه بر کاهش پف دور چشم در کاهش تیرگی دور چشم نیز موثر است. یک مساله مهم وجود نرم کننده های قوی  در شوینده های چشم است. پروویتامین B5 در این بین یک ماده مغذی و نرم کننده است که نقش مهمی در حفظ رطوبت طبیعی پوست دارد. در کنار آن٬ماده مو‌ٔثر D5 حس نرم کنندگی ابریشم گونی را به پوست می دهد.


چشم پاکن های مایع دوفاز٬ به واسطه دوفازبودن- یکی فاز محلول در آب و دیگری فاز محلول در چربی- علاوه بر پاک کنندگی آرایش های معمولی محلول در آب٬ آرایش های ضدآب محلول در چربی را هم به خوبی پاک می کنند.

 نکته مهم آخر این است که در پاک کردن آرایش چشم صبور باشید و سعی نکنید که به سرعت این کار را انجام دهید. تکه ای پد را به مواد پاک کننده چشم آغشته کنید. برای استفاده از پاک کننده  آرایش چشم دوفاز الارو کافیست آن را به خوبی تکان داده سپس پنبه را به محلول آغشته کرده و روی پلک ها قرار دهید و صبر کنید تا مواد آرایشی را حل کند٬ سپس با کمی مالش به راحتی آنها را پاک کنید . اکنون می توانید پوست نرم و ابریشم گون خود را احساس کنید.


این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ