چه نوع شوینده ای مناسب پوست های چرب است؟

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: مقالات دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۴

چه نوع شوینده ای مناسب پوست های چرب است؟

چه نوع شوینده ای مناسب پوست های چرب است؟1

افرادی که پوست های چرب وآکنه ای دارند همیشه علاوه بر جوش ها از براق بودن٬ منافذ باز و چرب شدن سریع پوست خود نیز ناراضی هستند. در این بین بسیاری از افراد به دنبال شوینده هایی می روند که نه تنها پوستشان را کامل پاکسازی کند بلکه در صورتی که احساس کشیدگی بعد از شستشو داشته باشند احساس رضایت می کنند.


این در حالی است که وجود رطوبت و چربی طبیعی در هر نوع پوستی واجب و ضروری است و اتفاقا وجودشان مانع از پیری پوست می گردد. حال اگر ما این مقدار لازم چربی را هم از پوست بگیریم نه تنها موجب ایجاد خطوط و چروک در پوست شده بلکه کمکی به مشکل چرب شدن سریع پوستمان نیز نکرده ایم زیرا پوست در این حالت خشک٬ تحریک شده و چربی بیشتری تولید می کند.پس به هیچ وجه نباید سراغ شوینده هایی رفت که پوست را خیلی خشک می کنند٬ حتی افراد با پوست های چرب.

چه نوع شوینده ای مناسب پوست های چرب است؟2

چه نوع شوینده ای مناسب پوست های چرب است؟3

راه حل در شوینده هایی است که علاوه بر تنظیم ترشح چربی پوست٬ پاکسازی عمقی و از بین بردن چربی های اضافی٬ حاوی مواد نرم کننده و آبرسان نیز هستند. وجود همین مواد کلید حل مشکل مطرح شده است. وجود این مواد در شوینده ها موجب می شود پوست نرم و مرطوب شده و از طرفی مانع چرب شدن سریع پوست می گردند.


این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ