محصولات الارو در Beautyworld دبی - الارو
الارو
1105
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1105,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_non_responsive

محصولات الارو در Beautyworld دبی

محصولات الارو در Beautyworld دبی

نمایشگاه Beautyworld  دبی ٬ بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی در حوزه زیبایی و محصولات مراقبت از پوست از ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ (۱۴-۱۶ May 2017)  در دبی برگزار شد. نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی، رویدادی بین المللی است که فرصتی را برای شرکت کنندگان جهت ملاقات با بیش از ۱۳۰۰ شرکت به صورت رو در رو در طی سه روز فراهم می کند. در این نمایشگاه شرکت های مختلف در حوزه های لوازم مو٬ ناخن٬ لوازم آرایشی٬ محصولات مراقبت از پوست٬ تجهیزات حرفه ای و اسپا و ماشین آلات و بسته بندی٬ محصولات و خدمات خود را به معرض نمایش می گذارند.

لابراتوار وناژ تولید کننده محصولات تخصصی پوست فرانسه٬ در این نمایشگاه حضور به هم رساند. محصولات مراقبتی الارو یکی از تولیدات این کارخانه معتبر است که به علاقه مندان و مصرف کننده ها و متخصصین معرفی شد.