سرم ویتامینC٬ صبحانه پوست

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: مقالات دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۸ آبان ۱۳۹۶

سرم ویتامینC٬ صبحانه پوست

۲

ویتامینC برای پوست یک وعده مهم وانرژی زا است٬ درست مثل صبحانه برای بدن. به همین دلیل به آن صبحانه پوست می گوییم. محصولات حاوی ویتامین C انرژی و شادابی را برای شروع یک روز به پوست هدیه می دهند و پوست را برای مقابله با اثرات مضر محیطی آماده می کنند. اگر می خواهیم پوستمان ظاهری سالم و درخشان داشته باشد استفاده موضعی از سرم ویتامینC ( لینک به صفحه سرم) می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. گنجاندن سرم ویتامین C در رژیم روزانه مراقبت از پوست به شما این امکان را می دهد که جوان تر شدن و کاهش چروک های پوستتان را ببینید. ۴ دلیل مهم وجود دارد که سرم ویتامینC را صبحانه پوست می نامیم


۱جوانسازی و بهبود پوست های آسیب دیده:

ویتامینC  عنصر اصلی ساختار کلاژن ها یا در واقع پروتئین داخل پوست است که باعث می شود پوستمان ظاهری جوان و لطیف داشته باشد..

زمانی می توانیم پوستی سالم، لطیف و جوان داشته باشیم که ویتامین C را  به سلول های پوست برسانیم که باعث افزایش کلاژن سازی پوست شود. تاثیر مثبت ویتامین  C نه تنها در همان لحظه بلکه باعث شادابی پوست در بلند مدت هم می شود!


۲-جلوگیری از روند پیری و چروک شدن پوست:

ویتامین C حاوی آنتی اکسیدان هایی است که از پوست در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. برخی از این رادیکالهای آزاد مثل آلودگی، اشعه های زیان آور خورشید و … باعث پیری پوست می شود. ویتامینC  اثر این رادیکال های آزاد را خنثی کرده و مانع تماس آنها با پوست و آسیب رساندن به پوست می شود.

۱

۳-کمرنگ شدن لکه های پوستی و شفافیت پوست:

سرم ویتامینC  باعث روشن شدن لکه های ناشی از افزایش سن و کاهش روند تجمع رنگدانه ها می شود . در واقع باعث روشن شدن پوست و کمک به بهبود مشکلات آزاردهنده مثل لک ها و تیرگی های پوست می شود. در بعضی از موارد ویتامینC  از قرمز شدن پوست دربرابر نور خورشید نیز جلوگیری می کند

۴

۴-افزایش تاثیرگذاری کرم ضد آفتاب و بالا بردن قدرت دفاعی پوست دربرابر اشعه هایUV:

به طور قطع سرم ویتامین C  از پوست دربرابر اشعه های مخرب UV محافظت می کند. البته که این سرم نمی تواند کار ضدآفتاب را انجام دهد اما می تواند باعث بهبود عملکرد آن شود. همچنین ویتامینC برای بعد از آفتاب سوختگی با ترمیم آسیب دیدگی بافت پوست بسیار موثر است.


این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ