دعوت الارو از متخصصین درکنگره IMCAS 2016 - الارو
الارو
1068
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1068,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_non_responsive

دعوت الارو از متخصصین درکنگره IMCAS 2016

دعوت الارو از متخصصین درکنگره IMCAS 2016


الارو از متخصصین برای حضور در کنگره IMCAS 2016 دعوت به عمل می آورد

کنگره IMCAS هر سال در پاریس برگزار می شود و بزرگترین کنگره دنیا در زمینه محصولات و دستگاههای ضد چروک و ضد پیری است.

برندهای معتبر دنیا که پشتوانه تأیید و توصیه متخصصین پوست را داشته باشند در این کنگره شرکت می کنند و در بخش علمی و سالن سخنرانی و یا نمایشگاه جانبی به معرفی برند خود می پردازند.

برند الارو سه سال است که به صورت متوالی در این کنگره حضور دارد و در آن به معرفی محصولات ضد چروک خود -که در کشورهای اروپایی بخصوص فرانسه طرفداران زیادی دارد- می پردازد.

محصولات ضدچروک الارو از دوماه آینده وارد بازار ایران نیز خواهد شد و امیدواریم مورد استقبال مصرف کنندگان گرانقدر قرار گیرد.

مهلت ثبت نام در قرعه کشی : ۸ تا ۱۰ مهر

محل: هتل المپیک – سالن C – غرفه ویوناسان

زمان قرعه کشی: ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۰ مهر

هر سال برند الارو تعدادی از متخصصان کشور را برای حضور در این گردهمایی علمی که در آن جدیدترین و به روزترین دانش و تکنولوژی درماتولوژی بخصوص مبحث پیری پوست مورد بررسی قرار می گیرد دعوت می نماید.

امسال همزمان با هفتمین سمینار پزشکی مبتنی بر شواهد، درماتولوژی، پوست و زیبایی٬ برند الارو از بین متخصصینی که در غرفه الارو در قرعه کشی بزرگ این برند ثبت نام نمایند، سه نفر را به قید قرعه برای حضور در کنگره IMCAS 2016  انتخاب می نماید.