fbpx

حمایت برندهای بزرگ از استارتاپ ویکند مد و تک ۲

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: اخبار دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

حمایت برندهای بزرگ از استارتاپ ویکند مد و تک ۲

استارتاپ ویکند مد و تک با حمایت حامیان بزرگی چون هتل اسپیناس٬ رنو و الارو در سه روز برگزار شد

استارت‌آپ ویکند یک رویداد ۳ روزه آموزشی-تجربی است که در سراسر دنیا برگزار می گردد . استارتاپ ویکند مد و تک ( مد و تکنولوژی) که از تاریخ ۲۵ الی ۲۷ مرداد ماه در هتل اسپیناس تهران برگزار شد دومین رویداد کارآفرینی مد و تک است. این رویداد یک حرکت مثبت در راستای پیشبرد کارآفرینی است و به ایده ای جدید در حوزه ی مد و پوشاک و ارتباط بهتر آن با صنعت و تکنولوژی کمک بسیاری می کند.

در این برنامه فعالان پرانگیزه شامل برنامه نویسان٬ متخصصان کسب و کار ٬ بازاریاب ها٬ طراحان لباس و طراحان گرافیک طی ۵۴ ساعت با طرح ایده های نوین خود به رقابت پرداخته و درکارگاه آموزشی در کنار مربیان این حوزه  ایده های خود را پرورش می دهند. در مرحله نهایی  ایده هایی که اجرا شده است توسط هیات داوران که شامل افراد متخصص و کارشناسان صاحب نام هستند به داوری گذاشته می شوند. هر یک از ایده ها این امکان را دارد تا توجه سرمایه گذاران را جلب کرده و به جذب سرمایه در راستای کاربردی کردن ایده های خود بپردازند.

مهمترین رویداد حوزه مد و پوشاک با حمایت شرکت های فعال  از جمله الارو ٬ رنو و هتل اسپیناس  به بهترین نحو برگزار شد. الارو یک برند فرانسوی در حوزه مراقبت از پوست می باشد که در سال ۲۰۰۷ در شهر آنژه در جنوب فرانسه متولد شد. برند جوانی است که با شعار الهام بخش زیبایی تلاش می کند تا زیبایی و سلامت را به مصرف کنندگان خود هدیه دهد. این برند ۷ سال است که توسط شرکت ویوناسان به عنوان نماینده انحصاری واردات و فروش٬ به طور رسمی وارد ایران می شود. الارو در راستای اهداف جانبی خود که یکی از مهمترین آن ها همواره استقبال از ایده های نوین و گروه های استارتاپی بوده است٬ به حمایت از این رویداد مهم پرداخت . علاوه بر حمایت اصلی در طول برگزاری این رویداد شرکت کنندگان را به یک چالش دعوت کرد که طی آن افراد مستقر در سالن می توانستند با فوتو وال الارو عکس گرفته و با تگ کردن صفحه اینستاگرام الارو همان لحظه از الارو هدیه دریافت نمایند. علاوه بر این به دو عکس از پرمخاطب ترین عکس ها ٬ دو سفر کیش جایزه داده می شود. در انتهای مراسم نیز به هر سه تیم برنده جوایزی از طرف الارو اهدا شد.

2حمایت الارو از مد و تک
2حمایت الارو از مد و تک
2حمایت الارو از مد و تک
2حمایت الارو از مد و تک
2حمایت الارو از مد و تک

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ