حضور الارو در همایش بین المللی پوست٬ زیبایی و لیزر - الارو
الارو
1087
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1087,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_non_responsive

حضور الارو در همایش بین المللی پوست٬ زیبایی و لیزر

حضور الارو در همایش بین المللی پوست٬ زیبایی و لیزر

همایش بین المللی پوست، لیزر و زیبایی امروز،جمعه بیست وهفتم فروردین ماه با پیام خوش امدگویی پروفسور دکتر یحیی دولتی رئیس همایش،  بنیانگذار و رئیس افتخاری مرکز آموزش و پژوهش بیماری های پوست و جذام (ISD ) اغاز شد و تا ۲۹ فروردین ماه در هتل المپیک تهران به کار خود ادامه می دهد.

در این کنگره ۴۳ سخنران از ۱۶ کشور (آمریکا، آمریکای جنوبی، آفریقا، انگلیس، سویس، عراق، لبنان، فرانسه، استرالیا و …) حضور دارند  و به ایراد سخنرانی در زمینه جدیدترین یافته ها در زمینه بیماری های پوست و زیبایی خواهند پرداخت.

در بخش جانبی این همایش٬ نمایشگاهی با حضور برندهای فعال در حوزه پوست٬ زیبایی و لیزر برگزار شد. الارو نیز در این نمایشگاه حضور داشته و از نظرات متخصصین و مصرف کنندگان بهره برد. پزشکان و متخصصین  با حضور در غرفه  الارو٬ ضمن ارائه پیشنهادات٬ با محصولات جدید بیشتر آشنا شدند.