جشن روز ملی فرانسه در سفارت این کشور در تهران برگزار شد - الارو
الارو
37517
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-37517,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_non_responsive

جشن روز ملی فرانسه در سفارت این کشور در تهران برگزار شد

جشن روز ملی فرانسه در سفارت این کشور در تهران برگزار شد

۱۴ ژوئیه جشن روز ملی فرانسه هر سال به پاس گرامیداشت یورش به باستیل و آغاز جنبشی که منجر به انقلاب کبیر فرانسه شد، برگزار می‌شود. قلعه باستیل، زندان مخوفی در پاریسو مظهر قدرت مطلق لوئی شانزدهم بود که در ۱۴ ژوئیه ۱۷۸۹ میلادی، به دست انقلابیون پاریسی فتح شد. این روز برای فرانسویان روز بزرگی است و به این مناسبت جشن باشکوهی را در داخل این کشور و سفارت خانه هایشان در جای جای جهان برپا می کنند.

امسال نیز به روال سنوات گذشته خیابان نوفل لوشاتو شاهد این جشن داخل سفارت فرانسه بود و مهمانان زیادی در این شادی سهیم شدند. سفیر فرانسه در سخنرانی خود ضمن خوش آمد گویی به مهمانان آرزوی روابط سیاسی و اقتصادی مناسبی بین دو کشور نمود.

در این مراسم مسئولان و مدیران بخش خصوصی و دولتی دو کشور حضور داشتند.

الارو و دیگر برندهای آرایشی و بهداشتی محبوب فرانسوی فعال در ایران

برندهای فرانسوی که در این جشن حضور داشتند عبارت بودند از «لورال»، «الارو»، «دنت» و شیرینی فرانسوی و …

در حاشیه این جشن مدیران فرانسوی و ایرانی برند معتبر و محبوب آرایشی «الارو» برای ایجاد ارتباط نزدیک تر مدیران «الارو» با نمایندگان فروش و مصرف کنندگان محصولات این برند تصمیم گرفتند به یکی از شهرهای ایران سفر کنند.

شیراز به عنوان شهر مقصد انتخاب شد و مدیران «الارو» در ایران فرصت را مغتنم دیدند تا همزمان با حضور مدیران فرانسوی در شیراز نشست خبری با حضور برترین های حوزه محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست برگزار نمایند.

در ابتدای این جلسه به معرفی برند «الارو» پرداخته شد و شرحی از فعالیت های «الارو» در فرانسه و سراسر جهان تشریح گردید، سپس مهمانان سئوالاتی پرسیدند و مدیران این برند خانم ها «سوزان» و «ماریلوق» به سوالات مدعوین که از پزشکان و داروخانه داران و مشتریان این برند بودند پاسخ دادند.

به مناسبت روز ملی فرانسه بین حاضران جلسه قرعه کشی شد و خانم دکتر صدرایی مدیر داروخانه پاستور برنده سفر به پاریس شد.

این جلسه همزمان با بازی فینال جام جهانی بود و در انتهای جلسه فرانسوی ها با خوشحالی از قهرمانی تیمشان شیرازی های مهمان نواز را ترک کردند.

خانم ماریلوق مدیر فروش «الارو» در فرانسه ضمن ابراز خوشحالی از بازدید این شهر باستانی گفت: همواره آرزو داشتم که شیراز را ببینم و از نزدیک به حافظ که عاشقان زیادی در فرانسه دارد ادای احترام کنم.

برند «الارو» در ایران توسط نماینده رسمی اش شرکت ویوناسان وارد می شود و با توجه به استقبال چشمگیر جامعه پزشکان، داروخانه ها و مصرف کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی گستره فعالیت اش را روز به روز بیشتر می کند.