جشن تولد ۶ سالگی الارو

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: اخبار دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۲۹ دی ۱۳۹۴

جشن تولد ۶ سالگی الارو

Revolution Slider Error: Slider with alias 6salegi not found.
Maybe you mean: 'ellaroMain' or 'France-ellaro'

جشن تولد ۶ سالگی الارو در ۱۸ دی ماه ۱۳۹۴ در سالن همایش های رازی با حضور بیش از ۱۳۰۰ نفر برگزار گردید. در این جشن، شرکت ویوناسان واردکننده انحصاری محصولات الارو در ایران، میزبان تعدادی از پزشکان متخصص پوست، برخی مدیران و فروشندگان داروخانه ها و گالری ها و جمعی از مصرف کنندگان ارجمندش بود.

دکتر جورقانیان مدیرعامل شرکت ویوناسان در این جشن به بیان فعالیت های الارو در سال ۹۴ و تشریح اهداف سال ۹۵ پرداختند. ایشان دو خبر داشتند: اضافه شدن محصولات آنتی ایج الارو که جایشان در بازار خالی بود و ورود برند کاندنس پاریس، برند پرستیژ الارو به بازار ایران.

میشل ردلی مدیرعامل شرکت وناژ نیز در جشن تولد شش سالگی برند الارو حضور داشتند و در صحبتی کوتاه بیان داشتند:

”بسیار خوشحالم که برای چندمین بار در ایران هستم و به خاطر داشتن کشور زیبا و مردم مهربان و مهمان نواز به شما تبریک می گویم. من فعالیت خود را از ۴۰ سال پیش در بزرگترین شرکت های آرایشی و بهداشتی فرانسه شروع نمودم. آخرین سمت من قبل از بازنشستگی، مدیرعامل شرکت اینترکازمتیک فرانسه بود. پس از بازنشستگی با راه اندازی شرکت وناژ تمام تجربیات زندگی ام را در قالب برند الارو همراه با سایر دوستان به کار گرفتم. استقبال بالای بازارها منجر به رشد سریع برند الارو در دنیا شد و اندیشه تولید آن در کشورهای مختلف مانند تمام برندهای موفق دنیا که در کشورهای مختلف دنیا تولید می شوند به ذهنمان رسید که با تلاش فراوان این تفکر عملی شد. “ ایشان در توضیح کشورهای تولید کننده الارو بیان داشتند که اکنون الارو در فرانسه، اروپا و آمریکای شمالی تولید می شود و بازارهای ۵ قاره بزرگ جهان شاهد و پذیرای الارو و نسل پرستیژی آن یعنی کاندنس پاریس می باشد.

ایشان بیان کردند: ” امروز در جشن بزرگی شرکت نموده ام که در آن موفقیت و شش ساله شدن برند الارو در ایران جشن گرفته شده است و از همه شما عزیزان که طی شش سال متوالی با لطف و مهر به عنوان سفیران زیبایی و سلامت الارو وظیفه رشد و حمایت از این برند را بر عهده گرفته اید قدردانی می کنم. از زحمات تک تک شما برای رشد و شکوفایی آن تشکر و سپاسگزاری می کنم. “

ایشان در پایان بیان کردند: ”همانطور که در سال گذشته در کارخانه آنژه پذیرای شما هموطنان بودم امسال هم منتظر شما در فرانسه، کانادا و سوئیس برای بازدید از کارخانه های تولید کننده الارو هست. “

خانم ناتالی لاماند بنیانگذار برند کاندنس پاریس به همراه همسرشان آقای پیر در جشن تولد شش سالگی الارو شرکت نمودند و برای اولین بار برند پرستیژیک الارو، کاندنس پاریس را در این جشن معرفی کردند.

ناتالی لاماند اظهار داشت: ”خوشحالم که در ایران و در جمع مهربان و با شکوه شما هستم. من قبلا” هم چند بار به ایران آمدم و این بار برای اولین بار با همسرم در ایران هستیم و قرار است از شهر زیبای شیراز دیدن کنیم. اینجا با برند پرستیژیک کاندنس پاریس و الارو که دو بال یک پرواز هستند با شما هستیم. من از میشل ردلی خواستم که در مورد برند الارو صحبت کند و خودم درمورد کاندنس پاریس؛ چراکه هر دو این برندها با حضور خود در ۵ قاره در کنار هم رنج کاملی از نیازهای مصرف کنندگان را پوشش می دهند . “

ایشان سپس بیان داشتند با توجه به اینکه شما بخش الارو ما را خوب می شناسید می خواهم کمی بیشتر راجع به کاندنس پاریس صحبت کنم. ناتالی لاماند با تبریک تولد شش سالگی الارو و ورود بخش کاندنس پاریس برند الارو به بازار و آرزوی شرکت در این جشن باشکوه در سال های آینده، به صحبت‌های خود پایان دادند.

در این جشن، اجرای مرتضی حسینی و امید حاجیلی با استقبال زیاد حضار روبه‌رو شد.

در پایان هم، قرعه‌کشی طرح سفر به یکی از سه کشور تولیدکننده الارو (فرانسه، کانادا، سوییس) برای مدیران داروخانه‌ها/گالری‌ها، پرسنل داروخانه‌ها/گالری‌ها، مصرف‌کنندگان و مهمانان حاضر در جشن برگزار شد.

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ