برند الارو در کنگره بین المللی سالیانه ی پوست رازی - الارو
الارو
1061
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1061,single-format-standard,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,columns-3,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_non_responsive

برند الارو در کنگره بین المللی سالیانه ی پوست رازی

برند الارو در کنگره بین المللی سالیانه ی پوست رازی

Revolution Slider Error: Slider with alias razi94 not found.
Maybe you mean: 'yek' or '321'

برند الارو در کنگره بین المللی سالیانه ی پوست رازی

کنگره بین المللی سالیانه ی پوست رازیAnnual International Razi Congress Of Dermatology  در تاریخ ۷-۹ مرداد ۱۳۹۴ در محل همایش های هتل المپیک تهران برگزار شد. در این کنگره پزشکان متخصص پوست و عمومی شرکت داشتند و به تبادل اطلاعات علمی و ارائه مقالات پرداختند. در نمایشگاه جانبی این کنگره برندهای آرایشی و بهداشتی با ارائه جدید ترین اطلاعات مربوط به برند خود در غرفه ها فعالیت داشتند.

 برند الارو با حضور در این کنگره علاوه بر ارائه ی محصولات قبلی، به معرفی لاین جدید شوینده های الارو که به تازگی به بازار آمده و همچنین معرفی لاین جدید آنتی ایج الارو که به زودی وارد بازار خواهد شد، پرداخت. محصولات شوینده ی الارو شامل فوم های شستشو و تونرهای مخصوص انواع پوست ها-پوست های نرمال تا خشک و پوست های چرب- برنامه مراقبت از پوست را مؤثر تر و کامل تر کرده اند. محصولات ضدچروک الارو نیز با مواد فعال تخصصی و بی نظیر، به جوانسازی بافت پوست کمک می کند. شما می توانید با این محصولات،که در دو رده سنی زیر ۳۵ سال و بالای ۳۵ سال ارائه می شود، زیبایی پوست خود را بازیابید. الارو با حضور در این کنگره  به استقبال نظرات و پیشنهادات متخصصین رفته و در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی ارائه محصولات، آنها را مدنظر قرار خواهد داد.