برند الارو درهفتمین سمینار پزشکی، پوست و زیبایی

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: اخبار دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۴

برند الارو درهفتمین سمینار پزشکی، پوست و زیبایی

Revolution Slider Error: Slider with alias congremehre94 not found.
Maybe you mean: 'ellaroMain' or 'France-ellaro'

هفتمین سمینار پزشکی مبتنی بر شواهد، درماتولوژی، پوست و زیبایی از ۸ ام تا ۱۰ ام مهرماه ۱۳۹۴ در هتل المپیک تهران برگزار گردید. در این کنگره، پزشکان متخصص پوست و عمومی حضور داشته و به تبادل اطلاعات علمی و ارائه مقالات پرداختند. در نمایشگاه جانبی این کنگره، برندهای آرایشی و بهداشتی با ارائه جدیدترین اطلاعات مربوط به برند خود، در غرفه‌ها فعالیت داشتند.

الارو نیز با حضور در این کنگره از نظرات متخصصین در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات٬ بیشترین استفاده را نمود. پزشکان و متخصصان مثل همیشه با حضور گرمشان ما را یاری دادند. آن ها علاوه بر بازدید مجدد از محصولات الارو و تست کردن محصولات جدید الارو مانند فوم های شستشو و تونرهای مخصوص انواع پوست و آنتی ایج ها، در برابر نماد آنژه-زادگاه الارو در فرانسه-، عکس یادگاری گرفتند که این عکسها بعد از چاپ به ایشان تقدیم گردید.

اما در طول این سه روز برگزاری کنگره٬ از پزشکان و متخصصین برای سفر فرانسه شامل بازدید از شهر آنژه٬ بازدید از کارخانه تولید محصولات الارو در این شهر و حضور در کنگره IMCAS 2016 پاریس، در غرفه الارو ثبت نام به عمل آمد که در روز پایانی با برگزاری مراسم قرعه کشی در حضور مهمانان ارجمند٬ سه نفر از متخصصین به قید قرعه انتخاب شدند:

 جناب آقای دکتر نورالله معتمد از استان مازندران.

 جناب آقای دکتر سیدرضا حبیبی از استان خراسان.

سرکار خانم دکتر سیمین میمندی از استان کرمان

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ