اگر اهل کرم پودر هستید این نکات به کارتان می آید

بازگشت به بلاگ
دسته بندی: مقالات دیدگاه‌ها: 0 تاریخ ارسال: ۶ شهریور ۱۳۹۵

اگر اهل کرم پودر هستید این نکات به کارتان می آید

اگر به دنبال یک کرم پودر مناسب می گردید به کلمه ضدچروک در مورد آن ها بیشتر توجه کنید. کلماتی مثل درماکسیل٬ ماتریکسیل یا هیالورونیک اسید.  طبیعی است که پوست های خشک به این مواد بیشتر احتیاج دارند اما پوست های چرب نیز از این پیشنهاد مستثنی نیستند.


۳ نکته مهم درمورد کرم پودر

قدم بعدی استفاده از یک مرطوب کننده مناسب پوست است. با این کار هم منافذ پوست را از رطوبت اشباع کرده اید و هم کرم پودرتان بهتر روی پوست حرکت کرده و یکدست خودنمایی می کند. پوست خود را بشناسید. خشک٬ چرب یا حساس است؟ مثلا اگر پوستتان خشک است از کرم هایی که  حاوی اسید سالسیلیک هستند دوری کنید زیرا چربی طبیعی پوستان را کاهش داده و خشکی پوست را تشدید می کنند و بعد شاهد این هستید که بعد از زدن کرم پودر، پوستتان پوسته پوسته می شود. به هرحال جزو هرکدام از این گروه ها باشید٬ بهتر است انتخابتان برای مرطوب کننده ی زیر آرایش٬ نوع سبک آن باشد. چربی زیاد موجب می شود آرایشتان زود از بین برود!


بعد از این که مرطوب کننده کمی جذب شد کرم پودرتان را بردارید و شروع به استفاده کنید.

صورت را به سه بخش تقسیم کنید و کرم پودر را به هر بخش زده و بالافاصله شروع به پخش کردن کنید. حالا به سراغ بخش بعدی بروید. با این ترفند کرم روی صورتتان معطل نمانده و فرصت از دست دادن رطوبت را قبل از پخش شدن به کرم نمی دهید. پخش کردن کرم را با حرکات آهسته و با فشار کم انجام دهید. برای حرکت راحت تر کرم پودر روی پوست می توانید به کمک یک اسفنج نم دار کرم پودر را روی صورت به صورت ضربه های آهسته پخش کنید.


کرم پودر آنتی ایج الارو با داشتن درماکسیل به طور موثر رطوبت را به لایه اپیدرم می رساند٬ روند پیری پوست را کند می کند٬ الاستیسیته و نرمی پوست را افزایش داده و چروک های ریز را در بلند مدت کاهش می دهد. این کرم پودر با این که حاوی ماده ضدچروک است اما با فرمولاسیون غیرجوش زا برای افراد با پوست چرب هم مناسب است.

۶ رنگ متنوع کرم پودر آنتی ایج الارو( از رز ابریشمی تا شکلاتی شیرین ) پاسخگوی انواع سلیقه ها است.

۳ نکته مهم درمورد کرم پودر

این اعلان را به اشتراک گذارید

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بلاگ